Zabytkowi.com

Zabytkowi.com

Jest to strona a właściwie skarbnica wiedzy na temat imprez z zabytkową motoryzacją. Dzięki pomysłodawcom tej strony nie musisz stracić  czasu – na poszukiwanie informacji, kiedy coś ciekawego się dzieje. Przeszukiwanie stron, facebooka i gazet w poszukiwaniu ciekawych wydarzeń nie dość, że zajmuje dużo czasu to jeszcze później okazuję się, że albo przegapiliśmy interesującą imprezę albo dobrze zapowiadające się zdarzenie jest odwoływane, bo nie ma chętnych.

Dzięki skupieniu informacji w jednym miejscu jest większa szansa, że niczego nie przeoczymy, łatwiej nam znaleźć coś dla siebie, a poza tym inni mają możliwość zapoznania się z nadchodzącymi wydarzeniami i wybrania czegoś dla siebie. Z takim zamysłem powstała strona.

Każdy kto chce być na bieżąco z imprezami z Klasykami w roli głównej powinien na bieżąco obserwować tę stronę i na pewno wybierze imprezę która będzie interesująca aby w niej wziąć udział.

zabytkowi.com

Mustang Classic

Mustang Classic to firma , która powstała z wielkiej pasji do klasycznych aut amerykańskich.

Specjalizuje się w imporcie i sprzedaży aut kolekcjonerskich oraz zabytkowych. Oferujemy pomoc przy wyborze i zakupie wymarzonego auta .
Zajmujemy się odbudową i renowacją pojazdów zabytkowych. Nasze projekty cechuje wysoka precyzja oraz jakość stosowanych materiałów. Naprawa samochodów to nie tylko nasza praca ale przede wszystkim pasja. Pod czujnym okiem naszych specjalistów odbudowujemy je na nowo przywracając dawny blask .

W ofercie znajdziecie także auta , które będziecie mogli wynająć do sesji zdjęciowych , teledysków oraz na uroczystość ślubu.

www.mustangclassic.pl
Mustang Classic
www.instagram.com/mustangclassic.pl

 

Zapowiedź rajdu 2019

Zapowiedź rajdu 2019

 

II edycja Rajdu odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia 2019. Trasa to piękne tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a dokładniej odcinek pomiędzy Tarnowskimi Górami a Kielcami.

Oczywiście i w tej edycji będzie działo się bardzo dużo . Chcemy przybliżyć uczestnikom atrakcje w regionie, nawiązujemy współpracę z lokalnymi działalnościami, które przygotują zadania i atrakcje tak, aby dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Oczywiście znów zaskoczymy wieloma konkursami, zadaniami w terenie i zwrotami akcji.

Ponieważ, już nie możemy doczekać się II edycji rajdu, powoli zaczniemy odkrywać karty…… Zaglądaj na nasze www i fb aby nie przegapić wszystkich ważnych informacji.

Tak jak poprzednio, informacje będą dość okrojone, tak nie zdradzić wszystkich niespodzianek i zaskoczyć Was na trasie rajdu.

Szczegóły dotyczące uczestników, oraz tego gdzie będzie można ich zobaczyć zamieszczane będą, zaraz po  zapisach czyli na około 150 dni przed rajdem. 

Umilając sobie czas do kolejnej edycji CMR zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami rajdu, oraz relacji Rajdu 2018.

Zegar odlicza czas do zapisów  – nie przegap !!