Polo

Polo

Firma „POLO” powstała w 2006 roku. Jesteśmy doświadczoną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługę rentalu odzieży roboczej i mat wejściowych. Nasza profesjonalna pralnia oparta jest na technologii prania wodnego dzięki najnowocześniejszym urządzeniom firmy Primus. Obsługujemy całą Polskę.

Posiadamy pralnice o różnym tonażu, a zautomatyzowany system prania i dozowania środków piorących pod nadzorem firmy Henkel – Ecolab zapewnia brak podrażnień skórnych i alergii. Wysoka jakość naszych usług, elastyczność oraz mobilność owocuje długotrwałą współpracą z szerokim gronem stałych klientów. Staramy się, aby usługi które świadczymy, były na wysokim, wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom klienta poziomie.

Naszym celem jest ciągły rozwój i zdajemy sobie sprawę, że osiąganie kolejnych sukcesów możliwe jest dzięki naszym partnerom w interesach, tj. Państwu. W celu zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług nasi pracownicy mimo doświadczenia, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach dotyczących metod czyszczenia materiałów i obsługi profesjonalnych urządzeń pralniczych pod nadzorem firmy Henkel.

www.polo.biz.pl