Ogólnie o rajdzie

Classic Mustang Rally to jedyna taka impreza w Polsce.

Została stworzona w związku z coraz większą ilością Klasycznych Mustangów w Polsce jako kolejny projekt który organizuje Mustang Klub Polska.

Są to 4 dni rajdu. Biorą w nim udział Fordy Mustangi I, II i III generacji. Na trasie rajdu wszyscy uczestnicy będą mieli różnorodne zadania do wykonania. Oczywiście jest to impreza rodzinna więc zadania będą dla całych rodzin i na pewno będzie przy nich masa zabawy.

Rajd będzie utrzymany w konwencji pikniku i biesiad. Staraliśmy się wybrać małe klimatyczne miejsca noclegowe aby poczuć kontakt z naturą i po całym dniu atrakcji móc się zintegrować na kocykach (jest to „zestaw obowiązkowy” który trzeba zabrać na rajd !!). Wieczorem będą biesiady przy ognisku i grillu, w chatach i karczmach … mile widziana gitarrrra 🙂.

Na trasie Rajdu jest ekipa serwisowa dbająca aby wszystkie Mustangi dojechały do mety o własnych kołach. Jest też ekipa sędziowska – oczywiście też Mustangi i też pełnoletnie J, ich zadaniem będzie dopilnowanie aby na trasie wszystkie zadania i atrakcje były dla uczestników przygotowane. Oprócz pomocy dla załóg będą również sprawowały piecze nad prawidłowością wykonywanych zadań i podliczaniem wyników.

To jest prawdziwy Rajd J. Każdego dnia na początku będą rozdawane zadania na trasę. Na trasie będą przystanki z atrakcjami,  checkpointy, zadania do wykonania i oczywiście na całej trasie trzeba się dokładnie rozglądać aby nie przegapić żadnego zadania. Na wszystkich przystankach oraz na samej trasie będzie można zdobywać punkty dzięki którym wyłonimy zwycięzców. Oczywiście nie jest to wyścig na czas a skupia się na wciągnięciu do zabawy wszystkich uczestników. Zadania będą tak przygotowane aby całe załogi brały w nich udział, nikogo nie zmuszamy ale gorąco zachęcamy.

Rajd ma za zadanie integrować uczestników z odrobiną rywalizacji. Pomimo spokojnych i niedługich odcinków na pewno Nikt nie będziecie się nudzić i mimo wszystko mamy nadzieje, że uczestnicy będą troszkę zmęczeni … ale zadowoleni na koniec dnia.

Zapraszamy do uczestnictwa !!!! Sprawdzaj kiedy są zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń  więc bądźcie na bieżąco z naszą stronę oraz profilem na FB

https://www.facebook.com/classicmustangrally/