Zapisy na III edycję

Jak mawiał klasyk “nadejszla wiekopomna chwila” i dziś możemy oficjalnie ogłosić Wam termin zapisów do III edycji Classic Mustang Rally. Często zadajecie nam pytania, czy ten rajd nie będzie zbyt męczący dla klasycznych aut a wprost czy coś może się wydarzyć na trasie… Owszem może i czasem się tak zdarza ale tu nadchodzi nasza koncepcja walki z pechem i aby zminimalizować wszelkie skutki uboczne, startujemy z zapisami w piątek 13 grudnia 2019 roku o godzinie 13:13 – Formularz na dole strony

Jeśli to nie pomoże to pamiętajcie, iż zawsze w rajdzie uczestniczy nasza zaprzyjaźniona klubowa ekipa serwisowa.

 

INFORMACJE OGÓLNE

Rajd trwa 4 dni w terminie 19-23 sierpnia 2020 roku.

Udział w nim mogą brać Fordy Mustangi I, II , III generacji czyli roczniki 1964-1993.

Koszt rajdu wynosi około 1900 zł. – jest to cena za każdą 2-Osobową załogę uczestniczącą w rajdzie. Nie przewidujemy innej kwoty za Załogi 1-Osobowe. Każda dodatkowa Osoba (ponad załoga 2-Osobowa) w zależności od wieku będzie to dodatkowy koszt od 200 zł do 700 zł.

Z uwagi na dość odległy termin CMR 2020 powyższe koszty są orientacyjne i mogą się nieznacznie zmienić. Zapewniamy, że baza noclegowa będzie urokliwa, jednakże jeszcze przez chwilę niech pozostanie ona niespodzianką 😊

TRASA RAJDU

Rajd odbędzie się na trasie Licheń Stary – Gniezno – Leszno

19 sierpnia – spotykamy się w Licheniu i na miejscu mamy pierwszy nocleg.

20 sierpnia – rano wyjazd i kończymy nieopodal Gniezna i tam mamy nocleg.

21 sierpnia – rano wyjazd i jedziemy w okolice Leszna i tam mamy nocleg.

22 sierpnia – atrakcje w Lesznie i okolicach (nie zmieniamy hotelu)

23 sierpnia – z żalem rozjeżdżamy się do domów

Trasa jest w pełni dostosowana do klasycznych samochodów oraz udziału Dzieci. Na całej trasie będzie dużo przystanków i dużo się będzie działo.

W rajdzie bierze udział 20 załóg Rajdowych + 4 załogi samochodów sędziowskich + 1 załoga samochodu serwisowego.

Zapewniamy w cenie Rajdu 4 noclegi, śniadania, obiady, kolacje oraz atrakcje na trasie. W cenie są pakiety startowe i wszystko co niezbędne do brania udziału we wszystkich zadaniach.

Będziemy na bieżąco informować o Osobach które się zgłosiły na Rajd – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!! – mamy miejsce dla 20 załóg Rajdowych. Jeśli będzie większe zainteresowanie stworzymy listę rezerwową.

Z każdą załogą biorąca udział będziemy się kontaktować indywidualnie w sprawie potwierdzenia udziału i dodatkowych danych potrzebnych do Rajdu.

W terminie 7 dni od potwierdzenia ze strony organizatorów że dana załoga będzie brała udział w Rajdzie należy wpłacić 800 zł bezzwrotnego zadatku. Jeśli któraś załoga zrezygnuje, w jej miejsce wchodzi pierwsza z listy rezerwowej i tylko w takim przypadku zwracany jest zapłacony zadatek. Końcową kwotę należy dopłacić do 30 maja 2020 roku – do tego terminu będzie też podana dodatkowa kwota dla Załóg ponad 2-Osobowych.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wpłaty proszę kierować na:
Mustang Klub Polska Promocja Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 50 lok. 515, 00-695 Warszawa
nr konta: 21 1140 2004 0000 3302 7843 9017
W tytule wpisując: Imię i Nazwisko, CMR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *