Poilgrafia Żelazo

Nasza Firma działalność poligraficzną rozpoczęła w 1974 r. wdrażając dla potrzeb PKP tabliczki informacyjne i piktogramy do wagonów i lokomotyw techniką zatrawiania na folii WU.

Wprowadzenie w Zakładzie techniki sitodruku pod koniec lat 70-tych pozwoliło na uatrakcyjnienie oferty. Poprzez zastosowanie dla tych wyrobów folii samoprzylepnych. Możliwość drukowania na różnych materiałach m.in. na tkaninach, foliach, kształtkach z tworzywa sztucznego oraz kalkomanii ceramicznej poszerzyło znacznie rynek odbiorców.

W połowie lat 80-tych wybudowana została nowa siedziba Firmy. Wraz z uzyskaniem nowej powierzchni produkcyjnej wprowadzono do działalności technikę offsetową.

Podstawowe motto działania Firmy od momentu jej założenia to wyrób finalny, jest najlepszym elementem reklamowym. Za każdym razem stawiamy na jakość, jest ona naszą wizytówką po dziś dzień. Pozwala to na ustawiczny rozwój w zakresie bazy technicznej jak i technologii.

 

Zajmujemy się między innymi:

• Profesjonalna przygotowalnia – nasze studio graficzne wyposażone jest w najlepsze programy by sprostać najwiekszym wymaganiom.
• Sitodruk
• Druk offsetowy – Heidelberg – drukujemy również na tworzywie PCV oraz papierach syntetycznych typu Tyvek
• CTP – Cromalin
• Wykończenie – introligatornia, lakier UV, złocenie, kaszerowanie, łamanie, bigowanie, szycie, klejenie, sztancowanie
• Wydawnictwo – broszury, książki – druk i wydanie.

Poligrafia Wydawnictwo Żelazo (zelazo.com.pl)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *