Rajd (ogólnie)

To już 6 edycja Rajdu !!!

Rajd odbędzie się terminie 21-25 sierpnia 2024 roku.

Udział w nim mogą brać Fordy Mustangi I, II , III generacji czyli roczniki 1964-1993.

Przewidywany koszt rajdu wynosi od 3300 zł – dokładną kwotę za poszczególne pakiety podamy około połowy Grudnia

W rajdzie bierze udział do 35 załóg Rajdowych + 2 załogi samochodów sędziowskich.

Zapewniamy w cenie Rajdu 4: noclegi, śniadania, obiady i kolacje. W cenie są wszystkie atrakcje na trasie, pakiety startowe i wszystko co niezbędne do brania udziału we wszystkich zadaniach.

 

Będziemy na bieżąco informować o Osobach które się zgłosiły na Rajd – decyduje kolejność zgłoszeń. mamy miejsce dla 35 załóg. Jeśli będzie większe zainteresowanie stworzymy listę rezerwową.

 

Z każdą załogą biorąca udział będziemy się kontaktować indywidualnie w sprawie potwierdzenia udziału i dodatkowych danych potrzebnych do Rajdu.

 

Zapisy od 10 stycznia 2024 roku od godziny 20:00 – będzie udostępniony formularz na Forum. Dokładne zasady zapisów podamy około połowy grudnia.

 

Informacje i aktualności o Rajdzie na bieżąco będą zamieszczane na stronie oraz na FB : https://www.facebook.com/classicmustangrally/

 

TRASA RAJDU:

Rajd odbędzie się ogólnie dookoła Warszawy.

 

21 sierpnia – o godzinie 12 spotykamy się w Nad Zegrzem ( miejsce podamy bliżej terminu rajdu ).

Ruszamy w trasę i kończymy wieczorem w hotelu RANCHO pod BOCIANEM– tam mamy dwa noclegi.  (https://ranchopodbocianem.pl)

 

23 sierpnia – wymeldowujemy się hotelu jedziemy rano do Warszawy a dzień kończymy w hotelu BOSS  gdzie też mamy dwa noclegi (https://www.hotelboss.pl)

 

25 sierpnia – z żalem rozjeżdżamy się do domu.

 

Rajd będzie nawigacyjny z elementami turystycznymi, a także sporo konkurencji stacjonarnych. Dziennie będziemy pokonywać około 50-70 km ( nie we wszystkie dni) – nie będzie długich przejazdów ( o których pamiętają uczestnicy z poprzednich edycji ). Ten Rajd w odróżnieniu od poprzednich będzie o wiele spokojniejszy i bardziej stacjonarny … spokojniejszy jeśli chodzi o jazdy i „zawody” w czasie jazdy , ale nadal cały dzień będzie wypełniony atrakcjami.

Trasa jest w pełni dostosowana do klasycznych samochodów. Rajd na pewno nie będzie uciążliwy dla Nikogo włączają Dzieci, mimo że całe dnie będzie się coś działo … niekoniecznie w trasie 😊.  Jak zawsze postaramy się Was zaskoczyć aby ten rajd odróżnił się od poprzednich .. np. więcej konkurencji stacjonarnych z rywalizacją bezpośrednią, bardzo zmodyfikowane gry terenowe 😊 , może inne środki transportu niż na poprzednim Rajdzie – choć może być trudno,  Ci którzy byli pamiętają że w czasie rajdu poruszaliśmy się – autobusami, autokarami, promami, pływaliśmy statkiem, lataliśmy balonem i prowadziliśmy tramwaj … i do tego znaleźliśmy czas na jazdę samochodami.

 

Rajd jest punktowany, ale wszyscy są wygranymi – głównie jest zabawa a wieczorami wspólna integracja przy biesiadowaniu.

 

Ewentualne pytania proszę pisać na zlot@mustangklub.pl