Plan Rajdu 2023

To już 5 jubileuszowa edycja Rajdu !!! W związku z tym 5 edycja = 5 dni !!!!

Rajd odbędzie się terminie 22-27 sierpnia 2023 roku.

Udział w nim mogą brać Fordy Mustangi I, II , III generacji czyli roczniki 1964-1993.

Przewidywany koszt rajdu wynosi 2900 zł – jest to cena za każdą 2-Osobową załogę uczestniczącą w rajdzie. Każda dodatkowa Osoba bez względu na wiek  to koszt 900 zł. Dzieci do lat 2 – 200 zł.

W rajdzie bierze udział 25 załóg Rajdowych + 4 załogi samochodów sędziowskich + 1 załoga serwisowa.

Zapewniamy w cenie Rajdu 5 noclegów, śniadania, obiadokolacje, przynajmniej dwa obiady. W cenie są wszystkie atrakcje na trasie, pakiety startowe i wszystko co niezbędne do brania udziału we wszystkich zadaniach.

Będziemy na bieżąco informować o Osobach które się zgłosiły na Rajd – decyduje kolejność zgłoszeń – mamy miejsce dla 25 załóg. Jeśli będzie większe zainteresowanie stworzymy listę rezerwową.

Z każdą załogą biorąca udział będziemy się kontaktować indywidualnie w sprawie potwierdzenia udziału i dodatkowych danych potrzebnych do Rajdu.

 

Zapisy od 04 marca 2023 roku o godzinie 20:00 – będzie udostępniony formularz na Forum Mustang Klub Polska (pierwszy link)

Informacje i aktualności o Rajdzie na bieżąco będą zamieszczane w dwóch miejscach:

tam też będą szczegółowe informacje o zapisach

 

TRASA RAJDU

Rajd odbędzie się na trasie Toruń – Grudziądz i okolice – Gdańsk.

22 sierpnia – spotykamy się w Toruniu i tam mamy nocleg.  Hotel Przystanek Toruń *** – Przystanek Toruń (przystanektorun.pl)

23-24 sierpnia – ruszamy w trasę i kończymy w miejscowości Tleń – tam mamy dwa noclegi.  Hotel & Spa – pokoje i apartamenty, weekendy i pakiety dla dwojga, sale konferencyjne – Bory Tucholskie (evitahotel.pl)

25-26 sierpnia – jedziemy nad morze do Gdańska, tam będą dwa noclegi w sercu tego miasta.  Marina Club Hotel ***

27 sierpnia – z żalem rozjeżdżamy się do domu.

 

Rajd będzie głównie nawigacyjny z elementami turystycznymi, a także sporo konkurencji stacjonarnych. Dziennie będziemy pokonywać około 150 km. Trasa jest w pełni dostosowana do klasycznych samochodów. Mimo że w trasie będziemy od rana do wieczora , nie będzie uciążliwa dla Dzieci. Oprócz 2-3 godzinnych przejazdów planujemy także przystanki, a na trasach dużo będzie się działo :).  Jak zawsze postaramy się Was zaskoczyć aby ten rajd odróżnił się od poprzednich …. odcinki i konkurencje na czas oraz nocne rywalizacje 🙂

Rajd jest punktowany, ale wszyscy są wygranymi – głównie jest zabawa a wieczorami wspólna integracja przy biesiadowaniu.