Zapowiedź rajdu 2019

 

II edycja Rajdu odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia 2019. Trasa to piękne tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a dokładniej odcinek pomiędzy Tarnowskimi Górami a Kielcami.

Oczywiście i w tej edycji będzie działo się bardzo dużo . Chcemy przybliżyć uczestnikom atrakcje w regionie, nawiązujemy współpracę z lokalnymi działalnościami, które przygotują zadania i atrakcje tak, aby dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Oczywiście znów zaskoczymy wieloma konkursami, zadaniami w terenie i zwrotami akcji.

Ponieważ, już nie możemy doczekać się II edycji rajdu, powoli zaczniemy odkrywać karty…… Zaglądaj na nasze www i fb aby nie przegapić wszystkich ważnych informacji.

Tak jak poprzednio, informacje będą dość okrojone, tak nie zdradzić wszystkich niespodzianek i zaskoczyć Was na trasie rajdu.

Szczegóły dotyczące uczestników, oraz tego gdzie będzie można ich zobaczyć zamieszczane będą, zaraz po  zapisach czyli na około 150 dni przed rajdem. 

Umilając sobie czas do kolejnej edycji CMR zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami rajdu, oraz relacji Rajdu 2018.

Zegar odlicza czas do zapisów  – nie przegap !!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *