Zapowiedź rajdu 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III edycja Rajdu odbędzie się w dniach 19-23 sierpnia 2020. Trasa przebiegać będzie przez piękne niziny i pojezierza wielkopolskie co gwarantuje niezapomniane widoki przepięknych jezior i lasów.

Tak jak w poprzednich edycjach rajdu tak i teraz staramy się aby i w tej edycji nie zabrakło emocji skomplikowanych zadań oraz niezapomnianych miejsc, liczymy również na wiele zwrotów akcji w tabeli.

Udział w nim mogą brać Fordy Mustangi I, II , III generacji czyli roczniki 1964-1993. Trasa jest w pełni dostosowana do klasycznych samochodów. Na całej trasie będzie dużo przystanków i dużo się będzie działo. Rajd jest rodzinny i dostosowany dla Rodzin w każdym wieku :).

Oczywiście i w tej edycji będzie działo się bardzo dużo . Chcemy przybliżyć uczestnikom atrakcje w regionie, nawiązujemy współpracę z lokalnymi działalnościami, które przygotują zadania i atrakcje tak, aby dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Oczywiście znów zaskoczymy wieloma konkursami, zadaniami w terenie i zwrotami akcji.

Ponieważ, już nie możemy doczekać się III edycji rajdu, powoli zaczniemy odkrywać drobne kawałki informacji, dlatego zaglądajcie też na fb Classic Mustang Rally oraz forum Mustang Klub Polska

Tak jak poprzednio, informacje będą dość okrojone, tak nie zdradzić wszystkich niespodzianek i zaskoczyć Was na trasie rajdu.

Szczegóły dotyczące uczestników, oraz tego gdzie będzie można ich zobaczyć zamieszczane będą, bliżej terminu.

Informacja o zapisach wkrótce – Nie przegap !!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *