c-aim

Naszym głównym partnerem jest C-AIM – firma związana z branżą systemów bezpieczeństwa takimi jak CCTV, Kontroli Dostępu, Włamania i Napadu.
Zarząd to również ludzie z ogromną pasją motoryzacyjną, chociaż bardziej skierowaną na dwa kółka. Zakładamy jednak, że szybko się to zmieni!
Klienci pochodzą głównie z branży farmaceutycznej, strategicznej/paliwowej, logistycznej, finanse i bankowość, parkingi, obiekty militarne, hotele, przemysł.

Komentarz do “c-aim

  • 24 sierpnia 2021 o 20:07
    Permalink

    Rajd odbedzie sie w dniach 18-22 sierpnia 2021 mozesz sie przylaczyc trasa Lichen Stary- Gniezno-Leszno. My tam bedziemy Absolwentka Instytutu Profilaktyki Spolecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz z studiow podyplomowych zakresu Zarzadzania Sprzedaza na SGH. Z branza Security zwiazana od 20 lat, swoja przygode rozpoczela od wprowadzenie na rynek jednej ze znanych marek systemow sygnalizacji pozaru. Wspolpracuje z CNBOP, gdzie dzieli sie wiedza w tym zakresie z projektantami i instalatorami tych systemow. W C-AIM odpowiedzialna za ustalanie kierunkow rozwoju firmy, wdrazanie nowych planow i strategii oraz sprzedaz.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *