Duża Woda

Duża Woda – Raj odzyskany! Zapraszamy na wypoczynek w strefie ciszy na „bliskich” Mazurach tuż nad czystym jeziorem z piaszczystą plażą i pomostami, z własnym stawem i lasem. To miejsce dla szanujących prywatność, dla tych, którzy nie przepadają za tłokiem i gwarem.

 

Od północnego zachodu graniczymy z Dąbrową Wielką – największym jeziorem Pojezierza Chełmińsko-Dobrzyńskiego w dorzeczu Drwęcy. Możesz tam się cieszyć pełnią Mazur – w czym pomoże Ci nasz ekologiczny sprzęt wodny i rowery. Jeżeli zmęczy Cię aktywny wypoczynek, nabierzesz sił w saunie i przy lokalnym szczupaku przygotowanym na grillu.

Kolejnym naszym atutem jest szybki dojazd przebudowaną trasą S7 – np. z Warszawy 160 km (2h), z Gdańska 160 km (2h), z Olsztyna 50 km (40 min). Po sąsiedzku jest zaprzyjaźniony ośrodek, w którym można wykupić całodzienne wyżywienie oraz skorzystać z infrastruktury, m.in. wypożyczalni sprzętu wodnego, kortu tenisowego, boiska do kosza i siatkówki, baru.

W okolicy znajduje wiele ciekawych miejsc, które można zwiedzać rowerami lub samochodem, m.in. muzeum bitwy pod Grunwaldem, skansen w Olsztynku, liczne zamki krzyżackie, Olsztyn.

Do dyspozycji naszych gości mamy obecnie 7 domów skandynawskich i 3 jurty położone w starodrzewie sosnowo-brzozowym. Nasze obiekty są komfortowo wyposażone, mają fantastyczne przeszklenia, przez które natura „pcha się” do środka.

Nasze domy są piętrowe. Na parterze znajduje się salon z kompletnie wyposażoną kuchnią i jadalnią oraz łazienka. Na piętrze dwie przytulne sypialnie. Wszystko w drewnie – śpi się jak dziecko. Domy przeznaczone są do ugoszczenia maksymalnie 6 osób. Przed chłodniejszymi nocami ochroni Was ogrzewanie elektryczne a przed słotą Wi-Fi i 55-calowy telewizor.

Niezapomniane wrażenia zapewni Wam wypoczynek w naszych jurtach, które, na jednym poziomie (50m2), zawierają pełne wyposażenie – jak w naszych domach. Dzięki dwóm piętrowym łóżkom i szerokiej sofie, w jurcie może nocować 6 osób. Okrągły kształt budynku sprzyja pozytywnemu obiegowi energii a magii doda ogromny otwierany na gwiazdy okulus.

Przy każdym obiekcie jest duży taras z widokiem na jezioro i na staw. Odpoczniecie tam wygodnie na fotelu a może nawet utniecie sobie drzemkę na leżaku. Obok domu rozwiesicie hamak, a dzieciaki poszaleją na placu zabaw.

Duża Woda | Wypoczynek w strefie ciszy na „bliskich” Mazurach z własnym stawem, jeziorem i lasem. (duzawoda.pl)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *