Motowizja

Zostały już tylko dwa miesiące do rajdu i w związku z tym mamy prawdziwą petardę. Naszym patronem medialnym została Motowizja. Będziecie mogli na jej kanale zobaczyć zapowiedź rajdu a także relację z niego – poczujecie się jak byście tam byli

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji i fanów sportów motorowych, który posiada najbogatszą ofertę relacji z polskich wydarzeń motosportowych. Prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji.
Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech kółek (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt prezentujący ciężką motoryzację w programie Na Osi czy Autoportret Ostrego z Aleksandrem „Ostrym” Ostrowskim w roli prowadzącego), jak i jednośladów -Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander „Ostry” Ostrowski. W ofercie znajduje się również magazyn Motowizja Sport PL prezentujący najważniejsze wydarzenia w polskim motosporcie oraz seria dokumentalna Motoikony ukazująca niezapomniane spotkania z legendami polskiej motoryzacji, między innymi z Krzysztofem Hołowczycem, Sobiesławem Zasadą czy Maciejem Wisławskim. Do tego dochodzą programy poświęcone historii sportu motorowego jak Classic Races – Z archiwum motorsportu, podsumowania rajdów pojazdów historycznych (Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski w Historycznych Rajdach na Regularność) i relacje z imprez poświęconym zabytkowej motoryzacji. Nowości na antenie to program Jeżdżę na prąd, skupiający się na branży samochodów elektrycznych oraz magazyn Baja Raport poświęcony rajdom terenowym.
Motowizja to także wielkie sportowe emocje: transmisje z wyścigów najlepszych międzynarodowych serii na czele z Monster Energy NASCAR Cup Series, ADAC GT Masters, Porsche Carrera Cup Deutschland, Ferrari Challenge Europe, a także transmisje z najbardziej prestiżowej serii motorowodnej na świecie – F1 H2O.
Stacja prezentuje również relacje z najważniejszych krajowych wydarzeń, jak OPONEO Rallycross, RSMP, GSMP, HRSMP, WSMP, Driftingowe MP i Pit Bike SM, a także z najsłynniejszych motocyklowych wyścigów na świecie – Isle of Man TT oraz z ważnych wydarzeń międzynarodowych: ABB FIA Formula E, FIM EWC, FIA ERC, FIA WTCR.
Motowizja dodała również do swojej oferty magazyny poświęcone Formule 1: The Inside Line – Najszybsi z najszybszych oraz The Fast Lane, a także podsumowania startów w australijskiej serii wyścigowej – Supercars.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *